Reprezentant Comercial

SC Remanumax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre persoanele fizice / juridice;
- prospectarea pietei si identificarea de noi clienti – persoane fizice / juridice;
- negocierea si incheierea de contracte cu persoane fizice / juridice;
- raportarea activitatii zilnice in scris sau intr-un fisier exel
- preponderent activitate de teren.
- program flexibil (minim 4 ore / zi)

CERINTE

Experienta anterioara in vanzari nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj;
- tinuta "office" (constituie avantaj);
- cunostinte in domeniul IT Hardware (constituie avantaj);
- abilitati dezvoltate de negociere si persuasiune;
- traininguri in domeniul vanzarilor (constituie avantaj);
- diplomatie, proactivitate si orientare catre client;
- bune abilitati de comunicare;
- cunoasterea limbii engleze (reprezinta avantaj)

BENEFICII OFERITE

* 7 % comision la produse originale
* 15 % comision la produse compatibile
* 30 - 50 % comision pentru service si reumplere cartuse imprimanta (laser - inkjet)

* Comisionul se aplica la suma facturata (nu la profit) si poate fi platit , saptamanal, la doua saptamani sau lunar

Service imprimante, laptopuri calculatoare. Furnizare consumabile pentru echipamente de birou.