Referent service

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuează recepţia sculelelor şi a utilajelor primite în vederea reparării; - Intocmeşte Fişa de service; - Transmite către beneficiari ofertele de reparaţii şi informaţii despre data finalizării reparatiilor; - Emite şi operează în baza de date toate documentele specifice, după caz: factură, chitanţă, bon fiscal, fişă de service, bon de transfer; - Efectueaza reparatii simple pentru scule si utilaje;

CERINTE

- Studii medii/superioare tehnice – conditie obligatorie; - Cunostinte tehnice temeinice; - Experienţa într-un post similar constituie avantaj; - Persoana comunicativa, dinamică; - Personalitate placuta; - Seriozitate, Spirit comercial, amabilitate; - Cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

-post permanent de tip full time intr-o firma lider la nivel national; -program de instruire la locul de munca; -pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante, tichete de masa; -posibilitatea de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul firmei.

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.