Recrutor (Consultant resurse umane)

Aviline

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doresti sa faci parte din colectivul nostru? Atunci, alatura-te echipei STUDLINE!

Echipa noastra isi mareste numarul cu noi membri pe postul de:

Responsabilitati
- Recrutarea de personal pentru angajare in strainatate, in diverse activitati si in diverse tari;
- Sustinerea interviurilor de selectie;
- Inscrierea candidatiilor;
- Semnarea contractelor de mediere cu candidatii care se inscriu;
- Gestionarea bazei de date.

CERINTE

Cerinte
- Persoane cu foarte mare incredere in sine, cu rezistenta la stres, cu un foarte bun simt al negocierii.
- Persoane foarte organizate care stiu sa isi gestioneze timpul si sa isi fixeze prioritatile.
- Abilitati de comunicare cu candidatii, capacitatea de a rezolva problemele profesiolale ale acestora si o buna organizare.
- Experienta in vanzari constituie avantaj.

DESCRIEREA FIRMEI

scoala de soferi Galati