Receptionist Galati

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intampina, informeaza, programeaza si indruma pacientii in clinica
Anunta eventualele modificari de program sau de consultatii
Inregistreaza informatiile personale ale pacientilor in baza de date conform cu datele din actul de identitate prezentat
Gestioneaza agenda electronica (efectueaza programari si confirmari)
Completeaza rapoartele zilnice, intocmeste si arhiveaza documente
Activitati de protocol si relatii cu publicul

CERINTE

Minim studii medii finalizate (Diploma de BAC obligatoriu)
Cunostinte foarte bune de operare PC: Word, Excel, Outlook
Foarte bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Salariu fix 2500 lei net
Bonuri de masa
Posibilitatea de promovare si dezvoltare profesionala si personala

AudioNova - companie cu capital romano-danez, lider de 19 ani in comercializarea aparatelor auditive, 45 centre specializate in Romania.

Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
Aplica acum la Audionova - Nr.1 in aparate auditive.
www.audionova.ro
Facebook.com/AudionovaRomania