Programator - MongoDB-Node.js

AQUILA EXPRES HOLDING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm PROGRAMATORI

Back-End: MongoDB, Node.js, Express.js, Passport.js

Cunoașterea altor limbaje [ ex: Python, PHP, Java, MySQL etc. ] constituie un avantaj

CERINTE

JOB-ul este disponibil în GALAȚI - NU se poate lucra de la distanță

Colaborarea poate fi: Full Time sau Part Time ; Ca Angajat sau ca Freelancer - la alegere

Vei contribui la programarea și îmbunătățirea constantă a unei aplicații inovative!

Te invităm la o discuție confidențială fără nici o obligație ulterioară. Este în avantajul tău să hotărăști în cunoștință de cauză dacă se merită să te alături proiectului ;)

Ne poți trimite CV-ul sau Scrisoarea de Intenție la adresa de e-mail: george.vacarus[at]yahoo.com cu titlul: Programator

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de tip HOLDING cu mai multe domenii de activitate.