Programator Junior .Net

Nenos Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

NENOS GROUP Galati, filiala a NenosSoftware, angajeaza studenti/absolveti ai Facultatii de Automatica, Calculatoare, Inginerie Electrica si Electronica pentru posturile de Programator Junior C#.

Responsabilitati:
- Design si programare de aplicatii utilizand platforma C#;
- Design si programare baze de date.

CERINTE

Cerinte:
- Cunostinte de programare si gandire algoritmica;
- Dorinta si capacitate de a invata;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Disponibilitate pentru munca peste program cand este nevoie;
- Responsabilitate, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Formare remunerata;
- Posibilitatea de a invata si de a practica cunostintele teoretice obtinute in timpul facultatii
- Lucrul intr-o echipa tanara si experimentata;
- Training in Belgia.

CV-uri la : job@nenos-software.be

NenosSoftware este o companie dezvoltatoare de software cu sediul in Bruxelles, Belgia, avand filiala deschisa in Romania in orasul Galati.