Muncitori necalificati - Finlanda

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie finlandeza, tanara si dinamica, care are ca domeniu de activitate ingrijirea padurilor din Estul si Nordul Finlandei.
Cautam persoane harnice si serioase pentru ingrijirea padurilor din Finlanda.

Responsabilitatile postului:
- Curatarea padurilor recent plantate
- Curatarea grupurilor de puieti;
- Plantarea de puieti;
- Curatarea liniilor electrice.

CERINTE

- Minim 8 clase;
- Rezistenta la efort fizic;
- Cazier curat;
- Fara vicii (alcool, droguri);
- Constituie avantaj experienta in exploatarea forestiera;
- Permis cat. B – constituie avantaj.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Conditie fizica foarte buna;
- Perseverenta si corectitudine;
- Persoana harnica si disciplinata.

BENEFICII OFERITE

- In primele 3 luni 1.100 – 1.200 Euro Net; dupa primele 3 luni 1.300 – 1.450 Euro Net;
- Cazare gratuita, in case mobilate si utilate;
- Program de lucru de Luni-Sambata;
- Masina de serviciu;
- Bonusuri de performanta la depasirea target-ului;
- Contract pe perioada determinata, cu posibilitate de prelungire a acestuia.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!