Muncitor Amenajari interioare-exterioare (1800 RON NET + bonuri)

EBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions este în căutarea unui muncitor specializat in amenajari interioare - exterioare pentru unul din clientii sai, o companie ce furnizeaza solutii in sectorul de administrare a proprietatii sau in cadrul domeniului imobiliar. Compania este prezenta de 80 de ani pe piata in nenumarate tari din Europa.

Responsabilitati:

• Abilitatea de a remedia eficient orice problema corespunzatoare finisajelor amanajarilor pentru interior;
• Asigura raportarea activitatii efectuate, pe formularele de lucru ale companiei (rapoarte de service, rapoarte de contatare/interventie, proces verbale de remedieri, etc);

CERINTE

• Studii medii sau scoala profesionala;
• Calificare in domeniul constructiilor;
• Experienta in domeniul amenajarilor interioare;
• Atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare;
• Disponibil lucru in ture.

BENEFICII OFERITE

Salariu 1800 ron net + tichete de masa

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.