Manager Vanzari Teren - Galati

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizează viziunea de vânzari și strategia pentru realizarea planului de vânzări impus, precum și ajustarea strategiilor de vânzare in funcție de cerințele pieței;
- Urmărește realizarea planului de vânzări (individuale și colective) impus și participă activ la mărirea portofoliului de clienți;
- Coordonează, îndrumă și controlează modul de organizare și desfășurare a activității Consilierilor Vânzări Teren astfel încât să asigure utilizarea eficientă a timpului de lucru;
- Participă la elaborarea de strategii și la organizarea campaniilor de promovare și promoții pentru produsele/ serviciile companiei;

CERINTE

- bune abilităţi de comunicare, relaţionare, negociere;
- capacitatea de a lucra cu obiective și termene limită, de a se întegra într-un mediu de lucru dinamic;
- experiență pe un post similar (minimum 6 luni);
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- salariu motivant + bonuri de masă;
- salariul se acordă integral pe statul de plată;
- program de instruire (teoretic și practic ) la locul de muncă;
- post permanent de tip full time într-o firma lider la nivel național;
- stabilitate pe termen lung (avem peste 20 de ani de activitate, peste 230 de angajați și suntem în dezvoltare).

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.