LACATUSI CONSTRUCTII NAVE, SUDORI AUTORIZATI SI POLIZATORI

METAAG GENERAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ajusteaza, asambleaza sectii de volum
- Respecta intocmai sarcinile si indicatiile primite de la seful direct cu privire la procesul tehnologic si materialele folosite (proportii, cantitati, calitate);
- Respecta intocmai precizarile si indicatiile inscrise in proiectele de executie;
- Utilizeaza rational timpul de lucru si materialele, echipamentele de lucru din dotare;

CERINTE

persoana dinamica
-cunascator de plan
-deschis la munca in echipa
-autorizatie valabila sudor
-cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj, dar nu un criteriu eliminatoriu

BENEFICII OFERITE

- salariul pleaca de la 5-6 euro/ora (sunt garantate 220 ore/luna)
- cazare
- 2 mese/zi
- transportul la 2 saptamani este asigurat de catre societate.

Societate comerciala (italiana-romana) din Constanta, angajeaza in conditii avantajoase in santierele din tara.