Junior Account Executive in Braila

3 MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana pasionata de vanzari/marketing/publicitate, dornica sa dezvolte o cariera de succes in aceste domenii.
Identifica, dezvolta si administreaza un portofoliu de clienti in zona alocata.
Realizeaza planurile de vanzari pentru produsele si serviciile proprii.

CERINTE

Daca
- sunteti absolvent(a) studii superioare, avantaj marketing/comunicare
- sunteti pregatit(a) pentru o munca preponderent pe teren;
- va place sa lucrati independent;
- credeti ca banii sunt o consecinta a muncii, nu un scop al ei;
- sunteti deschis(a) provocarilor si vreti sa va construiti, pas cu pas, o cariera serioasa in vanzari si marketing

intrati pe www.3media.ro/cariere si aplicati in functie de nivelul la care considerati ca va aflati, Junior sau Senior.

Va rugam sa aplicati doar daca va regasiti in cerinte si profil si sa respectati modalitatea de aplicare.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea demararii unei cariere in vanzari si/sau a dezvoltarii acesteia.

- Pachet salarial atractiv, in concordanta cu performanta;
- Instruire permanenta la nivel profesional (training) in tehnici de vanzare, negociere,etc.;
- Posibilitati rapide de avansare in cadrul firmei si/sau de relocare in alte tari.

Agentie de publicitate si editura. Titulara a marcilor Unde Mergem/Where Do We Go si a francizei Minicards in mai multe judete din Romania.

3Media este o agentie de marketing, reclama si relatii publice care isi ajuta clientii sa dezvolte programe de vanzare cu ajutorul carora sa obtina rezultate notabile.

Scopul nostru este marirea volumului de vanzari al clientilor nostri prin identificarea punctelor tari si construirea unui avantaj competitiv fata de ceilalti competitori.

Principalul nostru atu este ca intelegem cum se iau deciziile de cumparare. Astfel, partenerii nostri invata cum sa atraga atentia clientilor potentiali, cum sa isi creeze o imagine favorabila si cum sa influenteze decizia de cumparare.

www.3media.ro