Joburi in Germania

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE vine in ajutorul cunoscatorilor de limba germana cu o gama extinsa de oferte de munca. Lucram de mai bine de un an cu partenerii nostri din Germania si putem afirma cu mandrie plasarea cu succes a peste 100 de candidati.

Pozitiile disponibile in urmatoarele domenii:

CONSTRUCTIILOR
SERVICE AUTO
INDUSTRIEI
LOGISTICA & TRANSPORT

CERINTE

Pentru fiecare din joburile disponibile, clientul cauta candidati care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
Cunoasterea limbii germane la un nivel incepator spre mediu: A2 – B1;
Experienta pe un post similar +2ani;
Permis auto + masina proprie – constituie avantaj;
Oferta de munca si beneficii:
Salariul lunar net incepe de la 1500 € + posibilitatea orelor suplimentare platite + sporuri (experienta vasta in domeniu si un nivel bun la limba germana pot duce la marirea ofertei salariale);
Oportunitatea efectuarii de ore suplimentare si implicit cresterea venitului;
Contract de munca semnat si declarat in Germania cu angajatorul pe o perioada nedeterminata;
Cazare asigurata;
Asigurare Medicala – asigurata de catre angajator;
Responsabilitati:
Cunoasterea procedurilor de lucru pentru pozitia ocupata;
Capacitatea de a utiliza uneltele specifice fiecarui profil;
Seriozitate;

Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la 0720 878 151 /0755 327 497 / 0740 644 175 sau pe email la office@job4life.ro
NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.