Internship Account Executive Galaţi

3 MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Eşti student(ă)/absolvent(ă) la specializări ca Marketing, Comunicare, Relaţii Publice?

Vrei o carieră în Vânzări, Publicitate, Marketing? Îţi doreşti un job dinamic, în contact permanent cu oamenii, plin de provocări şi realizări?

3Media îţi oferă oportunitatea unui stagiu de pregătire de maximum 3 luni în urma căruia poţi deveni
Account Executive în Galaţi!

Pe parcursul perioadei de internship vei fi implicat(ă) în următoarele activităţi:
- dezvoltare portofoliu de clienţi
- servisare a clienţilor existenţi
- dezvoltare de proiecte media în zona de activitate

CERINTE

- Abilităţi excelente de comunicare şi prezentare
- Iniţiativă şi responsabilitate
- Seriozitate, dorinţă de reuşită
- Experienţă în folosirea programelor de editare grafică şi fotografie (avantaj)
- Prezenţă plăcută (limbaj şi ţinută)

Aşteptăm aplicaţia ta online sau la adresa jobs@3media.ro, cu menţiunea "Internship Account Executive Galaţi". Vom aprecia o scrisoare de intenţie în care să ne convingi că tu eşti omul pe care îl căutăm!

BENEFICII OFERITE

Lucrând cu 3Media vei învăţa că se poate! Vei beneficia de întregul nostru sprijin ca să înveţi, să faci performanţă şi să ajungi să îi înveţi şi pe alţii!
Beneficii de început:
- decontare transport
- telefon de serviciu
- comisioane atractive

Agentie de publicitate si editura. Titulara a marcilor Unde Mergem/Where Do We Go si a francizei Minicards in mai multe judete din Romania.

3Media este o agentie de marketing, reclama si relatii publice care isi ajuta clientii sa dezvolte programe de vanzare cu ajutorul carora sa obtina rezultate notabile.

Scopul nostru este marirea volumului de vanzari al clientilor nostri prin identificarea punctelor tari si construirea unui avantaj competitiv fata de ceilalti competitori.

Principalul nostru atu este ca intelegem cum se iau deciziile de cumparare. Astfel, partenerii nostri invata cum sa atraga atentia clientilor potentiali, cum sa isi creeze o imagine favorabila si cum sa influenteze decizia de cumparare.

www.3media.ro