INGINERI PROIECTANTI MECANICI SI STRUCTURISTI (CONSTRUCTORI)

UZINSIDER ENGINEERING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analizeaza problemele de rezolvat, identifica elementele de proiectare pe baza datelor initiale si a schitelor date si ofera solutii tehnice optime de realizare a proiectelor

CERINTE

Cerinte pentru INGINERI PROIECTANTI MECANICI SI STRUCTURISTI (CONSTRUCTORI):
- cunostinte solide de AutoCAD si/sau Inventor
- sa stapaneasca foarte bine desenul tehnic precum si cunostintele si principiile de baza ale ingineriei in specialitatea sa
- cunostinte soft de analiza cu element finit (de preferat, dar nu obligatoriu)
- cunostinte limba straina nivel mediu (de preferat)
- experienta relevanta in proiecte industriale (constituie un avantaj)
- minim o recomandare din partea unui angajator (de preferat)

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra efectiv in domeniul de competenta, oportunitatea de a invata si dezvolta cunostintele;
- Traininguri de specialitate "on the job";
- Reale posibilitati de promovare profesionala;
- Salarizare functie de competente si experienta, 550 EUR – 900 EUR/luna

UZINSIDER ENGINEERING S.A. este un institut de inginerie tehnologica, proiectare, cercetare cu o experienta de peste 50 de ani in elaborarea de proiecte industriale de mare complexitate.
Suntem o companie de inginerie moderna, organizata astfel incat sa oferim servicii multidisciplinare de proiectare, consultanta si expertizare tehnica, servicii de inalta calitate.