Inginer proiectant constructii civile, industriale

SUPERCONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
Postul presupune activităţi de întocmire a documentaţiei tehnice, detalii de execuţie, studii de fezabilitate, devize, antemăsurători în domeniul proiectării construcţiilor civile, industriale şi agricole.

Atribuţii şi responsabilităţi:
- Întocmirea documentaţiilor tehnice, a detaliilor de execuţie, studii de fezabilitate, devize, antemăsurători.

CERINTE

Cerinţe:
- Absolvent al Facultatii Tehnice secţia Construcţii Civile, Industriale şi Agricole;
- Cunoştinte avansate de utilizare a programelor de proiectare tip autocad, Graitec, axis etc.;
- Bune cunoştinţe de limbă engleză – scris, citit, vorbit.

BENEFICII OFERITE

prime

SUPERCONSULT S.R.L., a fost fondata in 2003 in Galati si este o companie recunoscuta pe plan local si national pentru promptitudinea, calitatea, profesionalismul si amabilitatea personalului nostru.
Cu o echipa de 20 angajati cu vasta experienta in efectuarea de proiectare completa in constructii civile si industriale, punem accent in special pe promptitudinea si seriozitatea firmei noastre. Beneficiem de o mare recunoastere pe piata din Romania.
Incercam in permanenta sa aducem noutate serviciilor oferite iar eforturile noastre sunt reflectate in succesul clientilor nostri. In firma SUPERCONSULT S.R.L. este promovata o cultura organizationala puternica avand ca valoare fundamentala orientarea catre client.