Inginer cu experienta in domeniul tamplariei pvc si aluminiu

SC Romalumil SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Experienta in domeniul tamplariei PVC, aluminiu,pereti cortina si placari structurale alucobond.

CERINTE

-Foarte bun organizator, cu capacitate de luare a deciziilor si atent la detalii.
-Organizarea activitatii in hala si pe teren;
-Supravegherea lucrarilor din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie;
-Efectuarea de masuratori.

BENEFICII OFERITE

Salariul poate fi negociat in functie de experienta si rezultate.

S.C. ROMALUMIL S.R.L. a fost infiintata in anul 2001 de catre d-l Bataran Romeo. Cunoscuta pe piata sub brandul ROMCCO, societatea si-a propus sa furnizeze clientilor tamplarie din PVC si AL de calitate superioara prin materialele folosite.
Conducerea societatii a fost permanent preocupata de formarea unui colectiv calificat. Dupa multe experiente s-a reusit formarea unui nucleu de persoane calificate si cu experienta in jurul carora s-au format mai multi tineri care in prezent sunt interesati direct in dezvoltarea companiei care a dovedit chiar si in moment de criza ca reuseste sa mareasca cifra de afaceri.