Functionar Scoala de Soferi

PROGENIC DESIGN SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

Prezentarea si vanzarea produselor Companiei oferind toate informatiile necesare despre acestea;
Stabilirea si gasirea a celor mai bune solutii pentru cerintele clientilor;
Prezentarea si vanzarea intr-un mod profesionist;
Receptionarea produselor potrivit instructiunilor date de supraveghetor, precum si a politicii interne a Scolii;
Analiza cererilor de oferte primite de la clienti si raspunderea cu oferte punctuale sau generale;
Mentinerea unui mediu de lucru curat si profesionist;
Efectuarea operatiunilor cu casa de marcat.

CERINTE

Candidatul ideal

Scoala de Soferi angajeaza absolventi de Studii Juridice sau Tehnice, cu permis de conducere.
Conditii:
- bune cunostinte de operare calculator;
- confidentialitate si loialitate;
- bune abilitati de comunicare;
- planificare si organizare a activitatilor;
- rezistenta la stres.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate comerciala