Electrician / Tehnician sisteme de securitate

S.C. FULLSYS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam electrician / tehnician sisteme de securitate cu sau fara experienta (inclusiv absolvent promotia 2014).

Postul presupune realizarea lucrarilor de instalare, intretinere, programare si service a sistemelor de securitate (supraveghere video si monitorizare (CCTV), videointerfonie, sisteme antiefractie, control acces, sisteme de detectie a incendiului).

CERINTE

- absolvent studii medii / superioare de profil tehnic (electrica, electronica, automatica si calculatoare);
- cunostinte in domeniul IT&C;
- cunostinte de limba engleza;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- abilitate de a lucra in echipa;
- fire dinamica si responsabila;
- spirit de observatie;
- permis de conducere cat. B (constituie un avantaj).

BENEFICII OFERITE

- bonusuri in functie de nivelul de implicare, performanta si rezultate;
- mediu de lucru dinamic;
- posibilitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar.

Firma infiintata in anul 2007 ce se ocupa cu executarea lucrarilor de instalare, service si intretinere tehnica pentru toata gama de sisteme electronice de securitate.