Electrician, mecanic pentru INTRETINERE STATIE DE DESHIDRATARE SLAM

TEGEDO CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC ECOLAB SRL angajeaza electricieni si mecanici pentru INTRETINERE STATIE DE DESHIDRATARE SLAM.

Atributiunile postului:
1. Respecta procedurile de sanatate si siguranta in munca in cadrul statiei de deshidratare namol.
2. Participa la actiunile de mentenanta corectiva in conformitate cu planul de mentenanta pentru toate echipamentele electrice si mecanice.

CERINTE

Absolvent de liceu sau scoala profesionala.
Calificare in meseria de: electrician sau lacatus mecanic.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant.
Bonusuri.

TEGEDO Consulting SRL, recruteaza pentru partenerul sau ECOLAB Romania, personal de conducere pentru departamentul sau de pe platforma ArcelorMittal. ECOLAB SRL este lider global în furnizarea de servicii și tehnologii în domeniul apei, igienei și energiei. În fiecare zi contribuim la o lume mai curată, mai sigură și mai sănătoasă protejând oamenii și resursele vitale.

Este bine cunoscut faptul ca activitatatile ce tin de recrutare si selectie, evaluare a aspectelor organizationale si cele de dezvoltare a personalului, sunt activitati ce necesita multa experienta si consuma foarte mult timp. Pentru a va degreva de unele din aceste activitati, compania TEGEDO Consulting SRL va pune la dispozitie urmatoarele servicii:
Recrutare si selectie de personal
Evaluarea climatului organizational
Evaluarea culturii organizationale.
Evaluarea performantelor angajatilor
Optimizarea performantei profesionale prin consultanta si coaching cognitiv-comportamental
Consiliere vocationala
Orientare in cariera.
www.hr-recrutare.ro