Electrician/Instalator mentenanta - Galati

EBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions este în căutarea a 2 electricieni mentenanta si 3 instalatori pentru unul din clientii sai, o companie ce furnizeaza solutii in sectorul de administrare a proprietatii sau in cadrul domeniului imobiliar. Compania este prezenta de 80 de ani pe piata in nenumarate tari din Europa.

Instalator

Responsabilitati:

• Supravegheaza si mentine buna functionare a instalatiilor
• Asigura diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiilor
• Efectueaza operatiuni de intretinere curenta, reparatii, interventii
• Executarea lucrarilor de instalatii sanitare
• Asigura raportarea activitatii efectuate, pe formularele de lucru ale companiei (rapoarte de service, rapoarte de contatare/interventie, proces verbale de remedieri, etc);
• Intocmeste rapoarte de verificari (revizii, intretinere zilnica,etc) conform plan de mentenanta pus la dispozitie de inginerul responsabil.

Electrician

• Supravegheaza si mentine buna functionare a instalatiilor electrice;
• Abilitatea de a remedia eficient orice problema corespunzatoare instalatiilor si echipamentelor electrice;
• Intocmeste rapoarte de verificari (revizii, intretinere zilnica,etc) conform planului de mentenanta pus la dispozitie de inginerul responsabil.

CERINTE

Instalator

Cerinte:

• Studii medii sau scoala profesionala
• Calificare instalator
• Experienta in domeniul instalatiilor sanitare
• Atentie la detalii, spirit de initiative, auto-organizare;
• Disponibil lucru in ture
• Permis de conducere categoria B, reprezinta un plus
• Predispus la deplasari in diverse orase din tara: 50% din timp.

Electrician:

Cerinte:

• Studii medii sau scoala profesionala;
• Calificare in domeniul electric;
• Experienta in domeniul electric - mentenanta/intretinere si reparatii;
• Atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare;
• Disponibil lucru in ture.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv + tichete de masa

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.