Electrician alarme, supraveghere video si interfonie

SYSCAMI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam electrician sisteme de alarma, supraveghere video si interfonie!
Experienta 0-10 ani
Full time , part-time , project based ( in vacanta)

CERINTE

Studii medii de specialitate sau minim 6 luni experienta in domeniul electric.

BENEFICII OFERITE

Plata in acord direct nelimitata .

Firma SYSCAMI SRL din Galati ,executa lucrari de INTERFONIE si VIDEOINTERFONIE pentru apartamente , scari de bloc , paliere de bloc cu una sau 2 intrari si cladiri rezidentiale.
De asemenea executa lucrari de proiectare instalare si intretinere SISTEME DE PONTAJ ACCES ANGAJATI , ILUMINAT SCARA BLOC, SISTEME DE ALARMA ANTIEFRACTIE , SISTEME DE SUPRAVEGHERE VIDEO si SISTEME DE CALCUL ( RETELE DE CALCULATOARE )

Societatea SC Syscami SRL execută lucrari de refacere , modernizare si montaj instalatii electrice apartamente si vile(cabluri, doze,prize,intrerupatoare,spoturi,corpuri iluminat,panouri sigurante,..etc)