Easy Asset Management angajeaza Team Manager

Easy Asset Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Easy Asset Management este o Institutie Financiara Nebancara fondata in anul 2005, iar in prezent este unul dintre liderii de piata in industria de micro-credite.

Easy Asset Management a dezvoltat cu succes business-ul sau in afara tarii si in 2009, a intrat pe piata din Ucraina sub denumirea de ICredit. In 2011, expansiunea a continuat cu deschiderea birourilor din Romania.

Misiunea ICredit este accea de a construi relatii profesionale, de lunga durata, cu angajatii, clientii si partenerii sai - relatii bazate pe incredere, profesionalism si respect reciproc.

Datorita dezvoltarii foarte rapide si dinamice a organizatiei noastre, in acest moment suntem in cautarea unui nou angajat pentru pozitia de Team Manager.

CERINTE

Experienta in coordonarea unei echipe de vanzari
Permis de conducere cat. B
Cunostinte PC
Capacitate de orientare si adaptabilitate la un mediu de lucru alert

BENEFICII OFERITE

Un pachet salarial care recompenseaza dorinta de performanta
- Contract de munca;
- Salariu fix;
- Bonusuri si comisioane salariale;
- Telefon de serviciu;
- Masina de serviciu
- Cursuri de pregatire si perfectionare profesionala;
- Sansa de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta.

DESCRIEREA FIRMEI

Institutie Financiara Nebancara