CONSULTANT VANZARI

CONFIDENTIAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* prospectarea pietei si identificarea clientilor;
* negocierea ofertelor financiare;
* administrarea si dezvoltarea continua a portofoliului.

CERINTE

* persoana foarte dinamica, orientata catre rezultate;
* perseverenta, persuasiune, seriozitate;
* experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

* venituri fixe in conditiile unor realizari minime;
* comisioane si bonusuri foarte motivante;
* programe de training, suport permanent intr-o echipa de profesionisti;
* posibilitatea de a promova in structurile specializate ale companiei

Companie globala de servicii financiare, ofera o gama larga de servicii de asigurare, servicii bancare si management al activelor in peste 35 de tari. In Romania compania detine o cota importanta din pietele locale de profil si valori ale indicatorilor de lichiditate si solvabilitate peste cele impuse si standardele din industrie, confirmand soliditatea financiara a companiei.