CONSULTANT FINANCIAR

LIONLIFE AGENT DE ASIGURĂRI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea si vinzarea produselor si serviciilor financiare oferite de companie;
-Participarea la sesiunile de traning organizate de companie;
-Atingerea bugetelor minime agreate;
-Servise post-vanzare catre clientii din portofoliu

CERINTE

-Studii superioare sau medii finalizate cu Diploma de Bacalaureat;
-Abilitati de comunicare, persuasiune, rezistenta la stres;
-Orientare catre rezultate
-Cunostinte operare Excel, Word, PowerPoint, Outlook

BENEFICII OFERITE

- Conditii excelente de lucru, mediu profesionist;
- Instrumente de suport in vanzari moderne si de impact;
- Pachet financiar consistent si motivant bazat pe rezultate;
- Pregatire profesionala avansata, traininguri de vanzari ;
- Multiple beneficii cash in cazul atingerii bugetelor agreate;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul unei companii multinationale

Companie globala de servicii financiare, ofera o gama larga de servicii de asigurare, servicii bancare si management al activelor in peste 35 de tari. In Romania compania detine o cota importanta din pietele locale de profil si valori ale indicatorilor de lichiditate si solvabilitate peste cele impuse si standardele din industrie, confirmand soliditatea financiara a companiei.