Consultant Clienti Limba Rusa - Galati

Webhelp Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- Gestiunea relatiei cu clientii
- Oferirea de informatii in scris (email, chat, backoffice) clientilor din Rusia
- Inregistrarea informatiilor obtinute

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Cunoaste la nivel avansat limba rusa
- Are abilitati excelente de interactiune cu ceilalti
- Este pozitiv/a, dinamic/a
- Are initiativa si incredere in sine
- Este atent/a la detalii, automotivat/a si consecvent/a

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Pachet salarial motivant (salariu fix, bonus lunar de performanta, bonuri de masa)
- Posibilitatea de a lucra full time sau part time
- Mediu de lucru dinamic

WEBHELP SA este un grup francez, specializat in outsourcing-ul relatiei client, care are 16500 de salariati, 34 centre de contact in Franta, Romania, Maroc, Marea Britanie, Madagascar si Algeria.

WEBHELP SA este singurul operator de centre de contact care are certificarile ISO 9001 : 2008 si NF EN 15838 Service Centre de la Relation Client.

WEBHELP a fost clasat pe locul 1 in topul celor mai dinamice 500 de companii din Europa de catre BusinessWeek.

Infrastructura de inalta capacitate si fiabila, atentia pentru calitatea serviciilor si politica de Resurse Umane pozitioneaza WEBHELP in topul celor mai importante companii.