Cautam urgent muncitori seriosi pentru angajare. Muncitori calificati sau necalificati in constructii: zidari, zugravi, finisori, rigipsari, electricieni, instalatori, fierari, faiantari si necalificati. Oferim conditii bune de munca si salarizare atract

OZICON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam urgent muncitori seriosi pentru angajare. Muncitori calificati sau necalificati in constructii: zidari, zugravi, finisori, rigipsari, electricieni, instalatori, fierari, faiantari si necalificati. Oferim conditii bune de munca si salarizare atractiva, in functie de abilitatile fiecarui muncitor. Telefon 0722251746

CERINTE

Societate de constructii de cladiri rezidentiale si nerezidentiale, activeaza in domeniul constructiilor din 1996