AUDITOR EXTERN SISTEME DE MANAGEMENT

JOB DISTRICT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea, conducerea şi întocmirea rapoartelor de audit.

CERINTE

• Studii superioare - diploma de auditor extern.
• Pregatire de specialitate in domeniul certificarii ISO: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000, ISO 27001,
• Cunoaşterea limbii engleze - nivel avansat,
• Gandire ordonata, rigurozitate, stapanire de sine, tact şi pricepere in munca cu oamenii, perseverenţa in munca, rezistenţa la eforturi intelectuale susţinute,
• Adaptabilitate la situaţii noi, capacitatea de comutare rapida la diverse probleme profesionale;
• Onest, receptiv, diplomat, disponibilitate de deplasari in ţara,
• Capacitatea de a comunica oral şi in scris, de a fi in masura sa expuna clar şi concis, constatarile, recomandarile şi concluziile rezultate in urma auditurilor,
• Experienta de lucru ca auditor minim un an pentru un Organism de certificare acreditat de Renar sau alt Organism de acreditare membru IAF.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

Jobdistrict SRL este o societate specializata in recrutarea de personal calificat din numeroase domenii, pentru companiile din strainatate si din Romania.
Societatea noastra recruteaza personal navigant fluvial pentru vapoare de transport de marfuri, pasagere, personal auxiliar navelor de pasageri, personal pentru santiere navale,personal din domeniul Horeca, IT, medical, agricultura, constructii, management, vanzari, turism , comert, telecomunicatii, financiar si legislativ.
Colaboram atat cu consultantii agentiilor de recrutare din tara si din strainatate cat si direct cu reprezentantii societatilor angajatoare.
Toate acestea le realizam prin imbinarea cu succes a metodelor clasice, dar si inovative de recrutare si prin vasta experitiza a echipei noastre.