Asistent comercial

ECO FINMET

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pe scurt:Trading intern si international deseuri reciclabile.
Principalele responsabilitati ale postului, tipice departamentului comercial:
- Crearea unui portofoliu de clienti/furnizori;
- Atragerea respectivilor clienti/furnizori de partea noastra;
- Mentinerea respectivilor clienti/furnizori de partea noastra;
- Participarea la targurile nationale si internationale pentru a crea noi oportunitati (furnizori / clienti).

CERINTE

Candidatul ideal:
- Motivat si ambitios: ne intereseaza foarte mult persoanele care intr-adevar doresc sa faca ceva cu timpul pe care il petrec la munca in sensul dezvoltarii personale.
- Stapaneste limbile romana, engleza si italiana , atat vorbit cat si scris;
- Trader: poate prezenta , poate convinge, poate influenta si astfel.. poate vinde si cumpara!
- Are permis de conducere categoria B si il foloseste ;
- Isi doreste sa progreseze, are incredere in sine si asteptari inalte de la el, doreste sa se autodepaseasca;
- Nu se multumeste cu putin si va cauta tot timpul solutii, nu probleme;
NU este nevoie de:
- persoane care considera ca munca se incheie in fiecare zi la ora fixa si care isi inchid telefonul dupa aceasta ora;
- persoane care isi lasa activitatile neterminate;
- persoane care au doar pretentii fara sa arate in prealabil de ce sunt in stare;
- aroganta nu isi are locul in echipa noastra- suntem colegi si prieteni, ne ajutam, ne respectam si suntem draguti unii cu ceilalti;
- persoanele care se plictisesc la birou si care stau pe platformele de socializare in timpul programului;

DESCRIEREA FIRMEI

Reciclare deseuri