Arhitect

SUPERCON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea conceptelor de proiect, studiilor de solutie, studiilor de fezabilitate;
- intocmirea proiectelor tehnice (DTAC, PT, CS, DE): partea scrisa si partea desenata, liste de cantitati, fise tehnice, devize etc.;
- intocmirea documentaţiilor tehnice pentru obţinerea avizelor, acordurilor şi a autorizaţiilor de construire;
- responsabilitatea depunerii documentatiilor pentru solicitarea avizelor, conform C.U. si urmarirea derularii procedurilor.

CERINTE

-absolvent al studiilor de arhitectura;
-cunoasterea programelor Autocad, Photoshop, Microsoft Office, programe de randare etc.;
-cunoasterea normelor tehnice si juridice necesare procesului de proiectare;
-cunoasterea legislatiei in domeniu;
-capacitatea de a lucra si comunica cu beneficiarii si colaboratorii;
-abilitati in luarea deciziilor, creativ, pasionat, talentat;
-capacitatea de a lucrat atat singur cat si in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect;
-dispus sa-si asume responsabilitati.

BENEFICII OFERITE

prime

SUPERCON S.R.L., a fost fondata in 1999 in Galati si este o companie recunoscuta pe plan local si national pentru promptitudinea, calitatea, profesionalismul si amabilitatea personalului nostru.
Cu o echipa de 20 angajati cu vasta experienta in efectuarea de proiectare completa in constructii civile si industriale, punem accent in special pe promptitudinea si seriozitatea firmei noastre. Beneficiem de o mare recunoastere pe piata din Romania.
Incercam in permanenta sa aducem noutate serviciilor oferite iar eforturile noastre sunt reflectate in succesul clientilor nostri. In firma SUPERCON S.R.L. este promovata o cultura organizationala puternica avand ca valoare fundamentala orientarea catre client.