Angajez calificati si necalificati in constructii - OZICON SRL. Se cauta zugravi, rigipsari, faiantari, instalator, electrician

OZICON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de constructii S.C. OZICON S.R.L. Galati, angajeaza personal calificat si necalificat (cu experienta, motivati si seriosi). Se cauta zugravi, rigipsari, faiantari, instalator, electrician, zidari, termoizolatii, confectioner montator tamplarie pvc si al – cu experienta si muncitori necalificati in constructii si finisaje, etc. Cerem si oferim seriozitate. Oferim conditii bune de munca si salarizare atractiva, in functie de abilitatile fiecarui muncitor, Salariu motivant (se recalculează după vechime, productivitate, calitate, seriozitate). Contract de munca pe perioada nedeterminata. Plata salariului la doua saptamani, orele suplimentare sunt platite, Acceptam si din mediul rural dar nu decontam transportul. Program lucru: 7.30-16.00. Pentru detalii sunati la tel. 0722251746.

CERINTE

Societate de constructii de cladiri rezidentiale si nerezidentiale, activeaza in domeniul constructiilor din 1996