Angajam secretara/office manager

SC ACAROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Secretara :
- Prelucrarea informatică a datelor specifice
- Intocmirea de rapoarte privitoare la activitate
-Copiaza / redacteaza / tehnoredacteaza diferite materiale
-Primeste si transmite e-mail-uri si memo-uri
- Contabilitate primară, întocmirea de avize şi facturi
- Mentinerea legaturii cu clientii (telefon, internet).
- Elaborarea si redacteaza documentele si situatiile cerute de manager

CERINTE

Secretara :
- Are studii superioare finalizate sau in curs de finalizare.
- Experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
- Abilitati de comunicare si de abordare interpersonala;
flexibilitate, sociabilitate;
-Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- telefon

S.C. ACAROM S.R.L. este o societate comerciala infiintata in 2008 ce are ca domeniu principal de activitate prestarea serviciilor de Deratizare, Dezinsectie, Dezinfectie (D.D.D.). De la infiintare si pana in prezent am dezvoltat relatii comerciale cu un numar important de companii in diferite activitati: hotelier, brutarii – panificatii, depozite comerciale, hypermarkeuri, sedii de firme, scoli, cantine si nu numai.
Dispunem de o gama variata de produse putand raspunde oricarei solicitari a beneficiarului.