ANGAJAM INGINER C.F.D.P. SPECIALIZAREA DRUMURI/PODURI

TANCRAD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

conducerea lucrărilor de proiecte, studii şi de construcţii-montaj;
- să pună în funcţiune investiţia;
- să presteze servicii de planificare şi organizare a muncii;
- să intocmeasca cartea tehnica a constructiei.

CERINTE

Absolvent studii licentiate de profil (cai ferate, drumuri si poduri)
Varsta: 25-35 ani
Cu/Fara experienta
Apt de munca in conditii de santier.
Capacitate buna de comunicare si relationare, meticulos, ordonat, atent la detalii, rezistenta la stres.
Abilitati de lucru cu softuri specializate (AutoCad, Microsoft Office-Word, Excel, Project)

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa
-decontare transport

Cu capital integral privat si o experienta de peste 19 ani, TANCRAD are ca obiect principal de activitate reparatii si intretinere drumuri si aeroporturi. Tancrad realizeaza si lucrari de constructii civile si industriale, produce mixturi asfaltice pentru lucrarile proprii si reparatii siderurgice.