Angajam 10 muncitori in constructii

OZICON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ozicon SRL, societate infiintata in 1996, angajeaza muncitori in constructii (zidari, zugravi, rigipsari, faiantari, instalatori, electricieni, etc.) pentru lucrari in Galati. Cautam sa angajam 10 persoane pe durata nedeterminata, program full-time, atat muncitori necalificati cat si muncitori calificati. Salariul, colectivul si conditiile de munca sunt ft bune. Oferim si cerem seriozitate. Pentru alte detalii va rugam sunati la 0722.251.746

CERINTE

muncitori in constructii (zidari, zugravi, rigipsari, faiantari, instalatori, electricieni, etc.) pentru lucrari in Galati. Cautam sa angajam 10 persoane pe durata nedeterminata, program full-time, atat muncitori necalificati cat si muncitori calificati. Salariul, colectivul si conditiile de munca sunt ft bune. Oferim si cerem seriozitate. Pentru alte detalii va rugam sunati la 0722.251.746

Ozicon SRL, societate infiintata in 1996, executa lucrari de constructii civile si industriale, amenajari interioare si exterioare, case la rosu, tamplarie pvc si aluminiu, hidroizolatii, termoizolatii, instalatii electrice, sanitare, termice, pardoseli epoxidice si covoare pvc, etc...