Amanetar si Operator Exchange Galati

CreditAmanet

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:
• comunicarea cu clientii si identificarea serviciilor solicitate de acestia;
• verificarea și evaluarea bunurilor depuse ;
• verificarea si numararea banilor (lei si valute);
• întocmirea documentelor pentru acordarea împrumuturilor;
• consilierea clientiilor pe partea de vânzari ;
• efectuarea operatiunilor specifice platilor cu ajutorul programelor de gestiune-dispozitii plata/incasare,facturi,bonuri fiscale ;
• realizarea si evidenta documentelor zilnice din agentia de lucru.

CERINTE

CERINȚE:
• studii medii sau superioare;
• cunostiinte medii de operare PC și utilizare a internetului;
• disponibilitate de a participa la cursul inițial de formare

BENEFICII OFERITE

AVANTAJE SI BENEFICII:
• loc de muncă în cadrul unei companii de renume din topul celor cu acest profil;
• loc de munca in agentii moderne,majoritatea fiind situate in centre comerciale sau zone importante din oras;
• pregatire si formare pentru postul de amanetar si agent schimb valutar;
• salariu 1500 RON + comision(fara target)

CreditAmanet este o institutie financiara infiintata in luna Septembrie a anului 2008.In numai 4 ani compania a concretizat peste 30 agentii, pana la sfarsitul anului 2012 continuandu-si dezvoltarea numarului de locatii.
CreditAmanet ofera ca servicii operatiuni de creditare tip amanet,cumparare aur si argint precum si operatiuni de schimb valutar.
Sub brandul CreditAmanet functioneaza doua societati: DIGITAL SALE SRL- amanet si EUROCREDIT EXCHANGE SRL - schimb valutar, ambele activitati fiind acreditate de Banca Nationala a Romaniei.