Agenția UIS angajează Programator Web full-time

UIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
Implementarea de magazine online şi dezvoltarea de module pentru acestea;
Dezvoltare de aplicații web based;
Dezvoltare de website-uri.

CERINTE

Experiență ca programator / web developer;
Cunoștințe de PHP / MySQL / POO;
Cunoștințe generale de HTML / CSS.

Constituie un avantaj:
Experiență în eCommerce (dezvoltarea de magazine online).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial ce va reflecta nivelul de cunoştinţe şi experienţa ta, însoțit de creșteri treptate;
Un mediu de lucru relaxant și stabil;
Iți sunt asigurate: masă de prânz, cafea și apă;
Pensie suplimentară (pilon 3, ING);
Posibilitatea de a învăţa lucruri noi într-o agenție cu peste 8 ani de experiență.
Locația postului: Galați;
Program de lucru: full-time (de luni până vineri).

Dacă ești interesat de acest post așteptăm CV-ul tău împreună cu detalii despre proiectele la care ai lucrat.

www.uis.ro

UIS este agenția de creaţie și dezvoltare web, fondată în anul 2006, cu cele mai multe premii obținute la Gala Premiilor eCommerce în perioada 2008 – 2015 (un total de 8 premii și titluri). Rezultatele agenției se reflectă prin prisma proiectelor realizate pentru clienți precum: Adobe, Covera / Agricover, Maguay, Allview, Tshirt Factory, Crocs, Gala Premiilor eCommerce, Voltaj, Gavriliu Imobiliare, Mandy Foods și mulți alții (www.uis.ro/portofoliu).