Contabil cu experienta

AN CONTAB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine controlul si evidenta debitorilor si creditorilor
- mentine controlul si evidenta platilor si incasarilor
- asigura , urmareste si verifica efectuarea corecta si la timp a inregistrarilor contabile
- supervizeaza inchiderea conturilor contabile si a bilanturilor semestriale si anuale
- elaboreaza analiza contului de profit si pierdere
- completeaza registrele obligatorii
- mentinerea relatia cu autoritatile de audit, control si taxe

CERINTE

-cunoasterea soft-ului de contabilitate SAGA
- cunostinte si experienta relevanta in domeniul economic
- experienta minim 3 an pe un post similar
- experienta in analiza financiara
- experienta in relatiile cu autoritatile fiscale
- cunoasterea foarte buna a legislatiei in vigoare
- abilitati manageriale
- absolvent de facultate cu profil economic
- limba engleza nivel mediu
- gandire analitica
- personalitate puternica, bine organizata
- abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

-asigurare privata de sanatate
-tichete de masa
-decontarea transportului catre locul de munca aflat in Fundulea.

Societate de contabilitate si expertiza contabila. Ne ocupam inclusiv de partea de resurse umane si consultanta fiscala.