Zidar

SC COMPLETE JOBS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ridicarea structurii si a compartimentarilor prin zidirea blocurilor din beton,montajul sarpantei din lemn si tiglei pe acoperis in conformitate cu normele de executie si calitate.Montajul armaturii si turnarea betonului in cofraje,montajul ocazional al usilor/ferestrelor.

CERINTE

Calificare/experienta dovedita in meseria de zidar.Persoana capabila a executa lucrari de zidarie din toate materialele,caramida,BCA,dar mai ales din blocuri din beton(boltari)sa execute lucrari de montare a unei sarpante din lemn precum si a tiglei.Eventualele cunostinte in renovari si amenajari interioare precum si recomandarile de la ultimul loc de munca vor fi apreciate si constituie un avantaj.Permis cat.B

BENEFICII OFERITE

Contract de 6 luni cu posibilitate de prelungire,cazare gratuita,transport platit,asigurare medicala,concediul platit.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de constructii rezidentiale si nerezidentiale