Vopsitor Naval

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Data start: 28.07.2015
Descrierea clientului:
Descriere profil
Pentru un client important din Franta cautam urgent vopsitori navali. Activitatea se desfasoara pe santierul naval din Brest.
Se lucreaza la vapoare militare.
Cazare asigurata cu o participare forfetara de 16 EUR pe saptamana
Transportul nu este asigurat - deplasarea pana in Franta se face cu masina personala
Conditii salariale: 1550 - 1650 Euro NET
Numarul de ore lucratoare/zi: 35 de ore garantate si se ajunge la o medie de 38 Locatia: Franta, Berst
Experienta necesara: 3 - 5 ani experienta recenta pe o pozitie similara

CERINTE

Responsabilitati:

- vopsire nava si macara nava
- sablare si curatare suprafata de vopsit cu apa, jet cu presiune.
aplicarea tratamentelor speciale pe suprafetele ce urmeaza sa fie vopsite;
- demontarea partilor care nu se vopsesc si acoperirea partilor nedemontabile;
- pregatirea materialelor de vopsire;
- efectuarea lucrarilor de sablare, vopsire si de retusuri;
- aplicarea tratamentelor specifice pentru coacerea (uscarea) mai rapida a materialelor de vopsire sau imbunatatirea calitatii stratului final;
- capacitatea de a identifica suprafetele, zonele ce trebuie retusate, de a alege metoda eficienta si de a actiona cu rapiditate pentru eliminarea defectelor;
- actioneaza cu precizie, indemanare si corectitudine la prepararea materialelor si la aplicarea acestora pe diferite suprafete sau zone;

Cerinte
3 - 5 ani experienta pe o pozitie similara
Disponibilitate de a se deplasa cu masina personala in Franta

- autorizatie pe nacela;
- persoana serioasa, muncitoare;
- conditie fizica buna.
Limbi straine Franceza. – nivel mediu - constituie avantaj
Educatie: scoala profesionala

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate