Vopsitor naval

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Franta cautam 12 vopsitori navali.

Responsabilitati:
- pregatirea suprafetei de vopsit prin turbinare, curatenie, spalare si degresare;
- pregatirea materialelor de vopsire;
- efectuarea lucrarilor de sablare, vopsire si de retusuri;
- aplicarea tratamentelor specifice;
- controlul si depistarea defectelor de vopsire,pregatirea suprafetelor de lucru in vederea asigurarii conditiilor adecvate ;
- intretinerea echipamentului si a sculelor intr-o stare buna.

CERINTE

- experienta in domeniu minim 5 ani;
- limba franceza la nivel conversational;
- autorizatie pe nacela;
- persoana serioasa, muncitoare;
- conditie fizica buna.

BENEFICII OFERITE

Transport si cazare-gratuite.
Venit: 1700 euro net

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.