Vopsitor industrial

Divaexim Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie din Franta are nevoie urgent de 2 vopsitori industriali cu permis de conducere si experienta in lucrul cu nacela si la inaltime.

Misiunea va avea loc la Brest, pe santierul naval, se va lucra la nave militare: vopsire nava si macara nava. Trebuie sa stiti si sablare si curatare suprafata de vopsit cu apa, jet cu presiune.

Durata misiunii: minim 2 luni cu posibilitate de prelungire.

Salariu net pe ora: 10 EUR, se garanteaza minim 35 de ore pe saptamana si se ajunge la o medie de 38.

Cazare: asigurata, cu o participare forfetara de 16 EUR pe saptamana.

Transportul: nu este asigurat, trebuie sa gasim un binom cu masina.

Experienta in FR si cunoasterea limbii franceze este un plus.

Experienta: minim 3 ani in domeniu

Cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj.

CERINTE

- minim 3 ani experienta in domeniu;
- Permis categoria B, un candidat trebuie sa aiba si masina personala;
- Experienta in lucrul la inaitime, cu nacela
- Sa stiti sablare si curatarea suprafetei de vopsit cu apa, jet cu presiune.

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata, cu participare forfetara de 16 euro pe saptamana.

DESCRIEREA FIRMEI

Divaexim Jobs-resurse umane