Vopsitor industrial

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie din FRANTA cautam vopsitori industriali.
Se lucreaza in domeniul naval.

Responsabilitati:
- aplicarea tratamentelor speciale pe suprafetele ce urmeaza sa fie vopsite;
- demontarea partilor care nu se vopsesc si acoperirea partilor nedemontabile;
- pregatirea materialelor de vopsire;
- efectuarea lucrarilor de sablare, vopsire si de retusuri;
- aplicarea tratamentelor specifice pentru coacerea (uscarea) mai rapida a materialelor de vopsire sau imbunatatirea calitatii stratului final;
- capacitatea de a identifica suprafetele, zonele ce trebuie retusate, de a alege metoda eficienta si de a actiona cu rapiditate pentru eliminarea defectelor;
- actioneaza cu precizie, indemanare si corectitudine la prepararea materialelor si la aplicarea acestora pe diferite suprafete sau zone;

CERINTE

- 3-5 ani experienta pe o pozitie similara;
- cunoasterea limbii franceze la nivel conversational;
- diploma/certificat de calificare;
- cunostinte de pregatire, sablare si vopsire;
- capacitate de a lucra atat individual cat si in echipa;
- cunoasterea utilizarii calculatorului;
- cunostinte de vopsire cu pistol in camp electrostatic si pe baza de apa,

BENEFICII OFERITE

Nu se percepem comision!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.