VOPSITOR IN CAMP ELECTROSTATIC

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
Se lucreaza intr-un atelier in care se vopsesc piese sau utilaje agricole folosind un aparat de vopsit electrostatic.

Responsabilitati:
-aplicarea tratamentelor speciale pe suprafetele ce urmeaza sa fie vopsite
-aplicarea straturilor de baza (chit, fond, vopsea) si a stratului final
-demontarea partilor care nu se vopsesc si acoperirea partilor nedemontabile
-alegerea materialelor si stabilirea metodei de vopsire
-omogenizarea, combinarea si diluarea materialelor
-verificarea suprafetelor vopsite
-efectuarea lucrarilor de retusare a suprafetelor vopsite
-vopsirea pieselor sau utilajelor agricole folosind un aparat de vopsit electrostatic
-alte unelte utilizate: maşini de lustruit, pensule, cutite, foarfeci, spacluri, rajchete, perii de sarma etc.
-respectarea normelor de manipulare a produselor periculoase

CERINTE

-experienta in domeniu 3-5 ani
-cunoasterea limbii franceze la nivel conversational
-cunoasterea utilizarii aparatului de vopsit electrostatic in vederea aplicarii vopselei pe piese sau masini
-cunoasterea utilizarii calculatorului ( masina de lucru va trebui programata )

BENEFICII OFERITE

Transportul si cazarea sunt asigurate de catre angajator.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.