Tinichigiu industrial

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job
Companie importanta din Franta infiintata in 1980 cu domeniul de activitate in tinichigerie industriala. Compania produce acoperisuri de lift si borne/terminale din tabla folosite in diferite scopuri ( ex: pentru incasarea taxei de parcare, pentru plata cu cardul).
Printre clientii importanti putem aminti companii precum Xerox, Mac Donalds, Thyssenkrup.

Responsabilitati:

- asamblarea tablei
- sudarea tablei prin procedeul TIG din punct in punct si sudurea in unghi
- finisarea si gaurirea tablei fine din otel si inox
- controlul conformitatii sudurii si asamblarii
- realizarea de piese in conformitate cu cerintele
- respectarea indicatiilor sefului de atelier si nivelului P3
- respectarea normelor de Securitate
- semnalarea deviatiilor si anomaliilor

CERINTE

- cunostinte de limba franceza la nivel conversational
- experienta recenta de minim 3 ani in domeniu
- experienta obligatorie in productie
- cunoasterea sudurii MIG/MAG
- cunoasterea sudurii TIG
- precizie si finete in munca
- flexibilitate
- putere de munca

BENEFICII OFERITE

- disponibilitate la ture de noapte
- cazarea si transportul sunt asigurate de catre angajator
- NU se percep taxe si comisioane
- se va lucra in fabrica

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.