Recruiter

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions recruteaza 1 Tehnician Mobilitate Personal / Sef de Echipa.

Activitatea se desfasoara in FRANTA.

Scopul general al postului:
- Postul are ca misiune coordonarea salariatilor temporari din Franta, precum si facilitarea relatiei intre salariatii temporari si echipa EBC HR SOLUTIONS, atat la nivelul comunicarii si al gestiunii problemelor, cat si din punctde vedere administrativ.
Responsabilitati:
- Asigura comunicarea intre interimari si birou in cazul in care apar situatii neprevazute;
- Asista departamentul de recrutare in procesul de cautare candidati si de verificare a competentelor;
- Propune candidati departamentului de recrutare;
- Viziteaza clientii atunci cand este autorizat de catre Responsabilul Comercial;
- Supravegheaza debuturile si buna desfasurare a misiunilor efectuate de catre interimari
- Preluarea angajatilor de la aeroport/autogara si transportul acestora la locul de munca;
- Asigura integrarea salariatilor la locul de munca;
- Asigura coordonarea logistica in cadrul inceputului misiuni;
- Recupereaza echipa de la gara/aeroport;
- Se ocupa de achizitionarea autoturismelor;
- Efectueaza un control lunar al cazarilor si al autoturismelor;
- Tine evidenta cazarilor si a masinilor;
- Transmite catre sediu documentele administrative.

CERINTE

Cerinte:
- Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj;
- Experienta in domeniul constructiilor reprezita un avantaj;
- Limba franceza la nivel mediu-avansat (conditie obligatorie);
- Permis de conducere categoria B;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Persoana organizata, cu abilitati excelente de organizare si de gestionare a timpului;
- Persoana responsabila, orientata catre identificarea soltiilor si cu bune abilitati de comunicare;
- Persoana serioasa, dinamica, proactiva, cu intitiativa.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- Salariu motivant;
- Cazare + utilitati;
- Masina de serviciu.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.