Tehnician Instrumentatie-Automatizari

Divaexim Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie franceza, activa in domeniul industriei de petrol si gaze, cautam tehnician instrumentatie-automatizari.
Responsabilitati
● realizarea de studii pentru planuri de instalare
● planuri de cablare / sisteme de conexiuni externe si
clasificari
● scheme de depanare
● analize functionale de automatizare
● definire de instrumente
● gestiunea bazei de date a instrumentatiei

CERINTE

Cerinte
● tehnician autonom cu experienta recenta minim 3-5 ani
● cunostinte de limba engleza tehnic la nivel avansat
● cunostinte polivalente in domeniul instrumentatiei si al
controlului de comanda
● utilizarea programelor Office
● cunoasterea programului AUTOCAD
● mobilitate
● diploma universitatea de tehnologie in inginerie electrica
● cunoasterea bazelor de date SPI, S4I, AVEVA Instrumentation
● cunoasterea programului TELECOM naval

BENEFICII OFERITE

Salariu brut intre 1470 si 1820 Euro/luna
Cazare si transport asigurate

DESCRIEREA FIRMEI

Divaexim Jobs-resurse umane