Sudor TIG- instalatii otel

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clintii nostri din Franta cautam urgent candidati care se descurca sa:

- sudeze tevi pentru instalatii intre 2 – 3 mm grosime
- sudeze tevile din otel care sunt deja montate pe pereti cu clame
- sa sudeze cu procedeul TIG
- sa aiba experienta cu materiale precum : otel, cupru, fonta

CERINTE

Cerinţe job
Studii: Scoala profesională
Limba straina: Franceză: Avansat
- Experienta 3-5 ani in sudura Tig
- Limba Franceza – Mediu ( cel putin la nivel conversational)
- Experienta in sudura la instalatii constituie avantaj
- Diploma/certificat/autorizatie in TIG
Alte informaţii

BENEFICII OFERITE

Contractul se incheie pe o perioada de 3 luni de zile cu mari sanse de prelungire.

NU SE PERCEPE NICIUN COMISION !

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.