Sudor naval MAG, Franta

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nr pozitii: 8
Data incepere : imediat

Profil candidat:
 Experienta cu procedeele de sudura FCAW ( sudura cu sarma acoperita cu flux) si SMAW ( sudura cu electrod invelit)
 Experienta cu urmatoarele tipuri de sarma : SMAW iso”E 42 4 B 42 H5” ELECTROD si FCAW iso “ T 42 4 PM 1 H5” SARMA TUBULARA
 Experienta cu aparat de sudura KEMPY
Cunoasterea limbii franceze la nivel conversational

CERINTE

Responsabilitati:
 Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice dupa plan procedeul de sudura
 Sa aleaga parametrii de sudura
 Sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate
 Pozitiile de sudura in care se lucreaza sunt ( cap la cap, la colt, vertical, orizontal, cornisa, peste cap)
Grosimea materialelor este intre 3 -4 mm

Oferta:

Salariu: 2275 euro net/luna
Contract pe perioada nedeterminata
Program de lucru: in 3 schimburi
Cazarea si transportul asigurate

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.