Sudor naval

SC EUROPIC INTERIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-pregatirea materialelor pentru sudura,
-are grija ca lucrarile sa se desfasoare respectand tehnologia propusa,
-asamblarea,sudarea si prelucrarea componentelor,
-sesizarea eventualelor probleme care pot aparea pe parcursul executiei,
-informeaza echipa cu privire la stadiul lucrarilor,
-respecta graficele de executie a lucrarilor,
-respecta normele de siguranta a muncii,
-intretinerea aparaturii de sudura folosind sculele din dotare,
-respecta atributiile din fisa postului

CERINTE

-experienta de minim 5 ani in domeniu,
-experienta pe un santier francez constituie avantaj,
-cunoasterea limbii franceze nivel conversational

BENEFICII OFERITE

-angajare in tara cu detasare in strainatate,
-salariu oferit 1750 euro net,
-transport din tara in Franta asigurat de companie,
-cazare asigurata,
-transport la locul de munca asigurat

Suntem o societate de agenti de muncă temporară care pune la dispozitia clienților muncitori calificați sau necalificați după caz.