Sudor cu autorizatie 135 Franta

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sudor zutorizatie 135 Franta/Cherbourg
CONDITII SALARIALE:
aprox. 1913 euro (la 37h/saptamana, posibile ore suplimentare) + 8.52 euro/zi (numai daca se va lucra in schimburi).
Exista posibilitatea sa unei platiti in avans (70% din salariu pe o saptamana), iar la finalul lunii se face regularizarea.

Data de stat: 04.05.2015

Perioada contractuala: 04.05.2015 - 11.09.2015 (cu posibilitate de prelungire)
Responsabilitati:
Candidatii trebuie sa aiba cunostinte in:
- interpretarea planului si identificarea procedeului de sudura dupa plan
- alegerea parametrilor de sudura
- utilizarea uneltelor manuale si aparatelor semi-automate
- se va lucra in domeniul naval
- materialul folosit va fi aluminiu de 4-8 mm
- se va suda atat la colt, cat si cap la cap in toate pozitiile (orizontala, vertical-ascendent, vertical-descendent, cornisa, orizontal peste cap, etc. )

CERINTE

- minim 3-5 ani experienta in domeniul naval
- autorizatie valabila pe procedeul 135
- cunoastinte de limba franceza sau engleza la nivel conversational
- citirea si interpretarea plan
- detinerea unei diplome de sudor
- cunostinte in sudura cap la cap / la colt
- cunostinte in sudura in toate pozitiile (orizontala, vertical- ascendent, vertical-descendent, cornisa, orizontal peste cap, etc.)
Studii: Școală profesională
Limbă străină: Engleză: Mediu; Franceză: Mediu;

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate