Sudor

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam sudori cu 3-5 ani experienta in domeniu.
Specialitate: sudura MIG MAG 135-136 sau TIG INOX
Se sudeaza intr-un atelier din Franta unde se produc piese pentru o centrala nucleara.
Principala sudura cu care se lucreaza este sudura cu sarma tubulara/plina - pozitia la plafon.
De asemenea se cere experienta cu sudura fir umplut cu zgura si fir umplut cu pudra metalica.
Sudura tevi Inox; sasiuri inox; rezervoare si sasiuri inox.

CERINTE

- experienta in sudura mig - mag ( 135 -136 )
- experienta cu sarma plina si sarma tubulara
- cunostinte de sudura la pozitie, vertical, orizontal, cap la cap, la cornisa, la colt.
- cunostinte de sudura cu fir umplut cu rutil zgura si fir umplut cu pudra metalica
- cunostinte de limba Franceza - cel putin la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Transport si cazare asigurat

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.